Over ons

Kwalitatieve ramen & deuren sinds 1979

Vrebos bestaat meer dan 40 jaar. Wat in 1979 begon als een lokale eenmanszaak, groeide uit tot een succesvolle onderneming met verschillende plaatsingsploegen, een eigen fabricagehal en een honderdtal werknemers.

Vandaag de dag doen over heel België zowel particulieren als professionals op de nieuwbouw- en renovatiemarkt een beroep op ons uitgebreid productaanbod.We blijven verder inzetten op digitalisering om u nog beter te informeren. Daarnaast blijven we investeren in ons machinepark en de modernste technologieën. Zo kunnen we verder inspelen op de nieuwste trends en u steeds concurrentiële prijzen aanbieden zonder in te boeten op kwaliteit.

Maar bovenal blijven we streven naar de hoogste klanttevredenheid. Uw individuele behoeftes en het verdienen van uw vertrouwen zijn onze allerbelangrijkste prioriteiten.
In't kort

Belgisch fabricaat

Al onze ramen, deuren en veranda’s worden geproduceerd in onze eigen productiehal.

Meer dan 200m2 toonzaal

Onze adviseurs gidsen u door ons uitgebreid productaanbod en geven advies op maat.

10 jaar garantie

Bij ons krijg je 10 jaar garantie zowel op materiaal, werkuren en verplaatsingskosten.

Piekfijne plaatsing

Onze eigen opgeleide plaatsingsploegen vertrekken pas als u tevreden bent.

Service na verkoop nodig?

Ons administratief team helpt u met plezier verder. Geen wekenlange wachttijd dus alvorens u iemand te spreken krijgt, maar een snelle en correcte service.

Neem contact op
Ons team
Pieter De Pauw
Ass. Project Officer
pieter.de.pauw@group-vrebos.be
Lucia Parijs
Bid & Tender Officer Junior
info@group-vrebos.be
Niko Komac
Bid & Tender Officer Senior
niko.komac@group-vrebos.be
Björn Vanderborght
Bid & Tender Officer Junior
bjorn.vanderborght@group-vrebos.be
Philippe Collette
Commercial Representative & Product Support (Regio Brussel – Wallonië)
philippe.collette@group-vrebos.be
Patrick Corbeel
Commercial Representative & Product Support (Regio Leuven & randgemeenten)
patrick.corbeel@group-vrebos.be
Chris Coppens
Commercial Representative & Product Support (Regio Druivenstreek & randgemeenten)
chris.coppens@group-vrebos.be
Kim Parijs
Credit Control Administrator - HR & Finances Ass.
kim.parijs@group-vrebos.be
Nelson de Bruijn
Invoice Administrator
nelson.de.bruijn@group-vrebos.be
Emma Kumps
Marketing & Communications Junior
emma.kumps@group-vrebos.be
Mike Vanisterdael
Project Officer Junior
mike.vanisterdael@group-vrebos.be
Glenn Taymans
Assistant Technical Support Junior
glenn.taymans@group-vrebos.be
Stéphanie Desvaux
Assistant Technical Support Junior
Stephanie.desvaux@group-vrebos.be
Serge Vanpee
Technical Surveyor
serge.vanpee@group-vrebos.be
Luc Denruyter
Technical Surveyor
luc.denruyter@group-vrebos.be
Bart Legrand
Technical Surveyor
bart.legrand@group-vrebos.be
Ilse Gouwy
Reception Desk Officer
receptie@group-vrebos.be
Nora Van den Heuvel
Finance & Human Resources Manager
nora.vandenheuvel@group-vrebos.be
Jos Van Pee
ICT Manager
jos.van.pee@group-vrebos.be
Diana Cammaerts
Technical Support Manager
diana.cammaerts@group-vrebos.be
David Kumps
Bid & Tender Manager
david.kumps@group-vrebos.be
Linda Vuchelen
Executive Officer
linda.vuchelen@group-vrebos.be
Donald Vrebos
General Manager

Het Vrebos verhaal tot nu toe.

Wat in 1979 begon als een lokale eenmanszaak, groeide uit tot een succesvolle onderneming met verschillende plaatsingsploegen, een eigen fabricagehal en een honderdtal werknemers.
1979
Oprichting Vrebos-Stas. Eenmanszaak PVC ramen & deuren.
1983
Uitbreiding showroom.
1984
Eerste deelname Batibouw.
1994
Uitbreiding atelier.
1996
Uitbreiding gamma ALU ramen & deuren.
2000
Kaap gerond van 50 medewerkers.
2005
Uitbreiding showroom en burelen.
2006
Uitbreiding ALU productie Real Production. Productiehuis met burelen te Gembloers.
2007
Kaap gerond van 100 medewerkers.
2009
Viering 30 jarig bestaan Vrebos-Stas met nieuwe huisstijl Vrebos.
2011
Fusie van PVC & ALU productie. Nieuw productiehuis met burelen te Gembloers.
2015
Aanwezig & actief op de projectmarkt.
2019
Digitalisering & automatisering. Viering 40 jarig bestaan Vrebos.
2020
Uitbreiding gamma. Introductie Vrebos Outdoor.
2022
Verbouwing en vernieuwing showroom.

Zit je nog met een vraag?

Contacteer ons team